Start Gniezno z drugim transferem!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Start Gniezno pochwalił się drugim transferem. Do kadry ekipy z pierwszej stolicy Polski dołącza Peter Kildemand. Potwierdziły się więc ustalenia, o których pisaliśmy praktycznie jako pierwsi.

Peter Kildemand ma za sobą przeciętny sezon w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. Mimo to Start Gniezno zdecydował się postawić na tego zawodnika. Przed Duńczykiem trudne zadanie, jakim będzie bez wątpienia zastąpienie Olivera Berntzona.

ZOBACZ TAKŻE:   Marek Lisiecki: Myślę, że niedosyt jest. Nie działam na zasadzie obiecanek

Przejście Kildemanda do Gniezna to drugi i ostatni transfer czerwono-czarnych w tym okienku. Wcześniej kadrę pierwszoligowca zasilił Mirosław Jabłoński. Śmiało można zatem ocenić, że czerwono-czarni nie szaleli na tegorocznej giełdzie transferowej.

ZOBACZ TAKŻE:   Genialny występ Mateusza Jabłońskiego. Wygrał bez straty punktu!

Oprócz Kildemanda i Jabłońskiego Start ma w swojej kadrze seniorskiej takich zawodników jak Oskar Fajfer, Timo Lahti, Frederik Jakobsen, a także Kevin Fajfer. Formację juniorską tworzą natomiast chociażby Marcel Studziński i Mikołaj Czapla. Na papierze skład gnieźnian wygląda gorzej niż w poprzednim sezonie.

ZOBACZ TAKŻE:   Kto zastąpi Norberta Krakowiaka?

Przypomnijmy, że po zakończeniu rozgrywek 2020 czerwono-czarny pokład opuścił nie tylko Berntzon, ale i Adrian Gała. Ponadto z klubem rozstał się Jurica Pavlic, który zakończył żużlową karierę.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: