Adrian Gała ma nowy klub

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Adrian Gała, polski żużlowiec, który na co dzień reprezentuje barwy Energa Wybrzeża Gdańsk, podpisał kontrakt z niemieckim klubem MC Gustrow.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Gała zdecydował się na transfer do niemieckiej Bundesligi, gdzie będzie ścigał się razem z Robertem Chmielem. Obaj zawodnicy dołączają do zespołu MC Gustrow, który przeszedł gruntowne zmiany kadrowe przed nadchodzącym meczem. Pierwsze zawody, w których wystąpią w nowych barwach, zaplanowane są na 7 czerwca w Straslund.

MC Gustrow, zmuszone do przebudowy swojego składu z powodu kontuzji i innych zobowiązań swoich dotychczasowych zawodników, znalazło w Gałe i Chmielu idealne transfery. Do zespołu dołącza również William Drejer, a skład uzupełnią stali członkowie drużyny: Kevin Woelbert oraz Jonas Jeppesen.

Nie przegap żadnych typów od sportzpazurem.pl – dołącz do naszego kanału nadawczego >>> TUTAJ <<<.

Zmiany kadrowe były konieczne z uwagi na niedostępność takich zawodników jak Adam Bednar i Timo Lahti, którzy mają inne zobowiązania zawodowe. Dodatkowo, kontuzje wyeliminowały z gry Lukasa Baumanna i Michaela Haertela, co stworzyło lukę, którą zapełnią nowi zawodnicy.

Należy przypomnieć, że w Polsce Adrian Gała reprezentuje Energa Wybrzeże Gdańsk, a jego kariera zaczęła się w rodzinnym Gnieźnie, gdzie jako wychowanek Startu Gniezno stawiał swoje pierwsze kroki w żużlu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 6 czerwca 2024 o godz. 07:50:34


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: