Zwrot akcji. PSŻ Poznań zaskoczył!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

PSŻ Poznań postanowił wypożyczyć Michaela Jepsena Jensena. To właśnie on ścigać się będzie w GKM Grudziądz!

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Poniżej komunikat PSŻ Poznań:

„Szanowni Kibice oraz Sympatycy PSŻ Poznań,

Niniejszym chcielibyśmy Was poinformować, że w dniu dzisiejszym została zawarta umowa pomiędzy naszym klubem, a GKM Grudziądz S.A., na podstawie której do zespołu ekstraligowego wypożyczony został Michael Jepsen Jensen.

W świetle wcześniejszych wypowiedzi na łamach prasy, czy portali branżowych czujemy się zobligowani wobec Was, gdyż to Wy dla funkcjonowania klubu jesteście najważniejsi, do napisana paru słów wyjaśnienia odnośnie zmiany naszej decyzji co do przyszłości Michaela Jepsena Jensena w polskiej lidze. Jednoznacznie pragniemy zaznaczyć, iż do wypożyczenia doszło na wyraźną prośbę samego zawodnika. Wyznając zasadę, iż z „niewolnika nie ma zawodnika” nie pozostało nam nic innego, jak tylko do prośby Michaela się przychylić.

Cieszymy się z faktu, iż ostateczny wybór zawodnika padł na zespół z Grudziądza. Zawsze z tamtejszym klubem łączyły nas bowiem przyjazne stosunki. Warto pamiętać, że w sezonie żużlowym 2023 GKM Grudziądz nie pozostał obojętny na nasze prośby odnośnie wypożyczenia Norberta Krakowiaka. Michaelowi Jepsen Jensenowi życzymy powodzenia w nowym klubie i dziękujemy za dotychczasową współpracę, a Was drodzy kibice prosimy o gorący doping w piątkowym starciu z zespołem Polonii Bydgoszcz.

Zapraszamy na Golęcin,

Z poważaniem,

Zarząd PSŻ Poznań” – czytamy.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 5 czerwca 2024 o godz. 13:33:10


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: