Mocne uderzenia! One mają zasilić MKS URBIS Gniezno [NASZ NEWS]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

MKS URBIS Gniezno do kolejnego sezonu przystąpi w odmienionym składzie. Na pewno nie obędzie się bez rozstań, ale i wzmocnień. Dziś pochylamy się nad tym drugim tematem. Kto dołączy do zespołu z pierwszej stolicy Polski?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Póki co nasze ustalenia mają charakter nieoficjalny. O transferach MKS URBIS Gniezno usłyszeliśmy jednak z kilku niezależnych źródeł. Czas pokaże, czy plotki transferowe odnajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

MKS URBIS Gniezno ma wzmocnić kadrę! [PLOTKI]

Serwis sportzpazurem.pl ustalił, że w następnym sezonie barw MKS URBIS Gniezno bronić będzie Nikola Głębocka. Zawodniczka urodzona 14 lutego 2002 roku występuje obecnie w Starcie Elbląg. Gra na pozycji obrotowej.

W tym sezonie w rozgrywkach Orlen Superligi Kobiet Głębocka oddała 84 rzuty, które przełożyły się na 62 bramki. Jej skuteczność to blisko 74 proc.

W Gnieźnie ma też grać Katarzyna Cygan. Ona jest nieco starsza od Głębockiej – dokładnie o dwa lata, urodziła się 9 marca 2000 roku. W rozgrywkach rywalizuje jako rozgrywająca.

W bieżącym sezonie jest zawodniczką KPR Gminy Kobierzyce. Na koncie ma 91 bramek, na 161 rzutów. Skuteczność Cygan to nieco ponad 56,5 proc.

Katarzyna Cygan
Nikola Głębocka

Ostatnia aktualizacja artykułu: 11 maja 2024 o godz. 12:01:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: