Sezon trwa, a oni już mają pozamykane transfery!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Pilne, a zarazem znakomite wieści z MKS URBIS Gniezno. Nasza superligowa drużyna na pewno zostanie wzmocniona przed następnym sezonem!

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Prezes MKS PR Gniezno udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubowej. Przy tej okazji został zapytany choćby o kadrę na następny sezon.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim zatrzymanie naszych podstawowych czołowych zawodniczek i jeżeli dopniemy swego to będzie to z pewnością naszym dużym sukcesem. Dziewczyny poprzez swoją tegoroczną postawę na parkietach na pewno są w kręgu zainteresowań innych klubów. Tematy transferów mamy już pozamykane, ale na szczegóły jeszcze za wcześnie – powiedział prezes MKS.

Nie krył radości z tego, jak w bieżących rozgrywkach radzi sobie drużyna.

Na początku chciałbym przede wszystkim podkreślić, iż jestem bardzo dumny z tegorocznej postawy naszych dziewczyn na superligowych parkietach. Słowo „zadowolony” to jest za mało na wyczyny MKSu. Zawodniczki zrobiły ogromny postęp w naprawdę bardzo krótkim okresie, gdyż należy pamiętać że dopiero jesteśmy drugi rok w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trudno być niezadowolonym z takiej postawy „Pszczółek”. Co do celu przedsezonowego oczywiście został on osiągnięty, ale na pewno poprzez znakomite wyniki zespołu ten cel został zrewidowany w trakcie sezonu. Mamy ambitny zespół, który wyrasta na czwarta siłę żeńskiego handballa w Polsce, tak więc mierzymy w to czwarte miejsce i oczywiście w rundzie mistrzowskiej będziemy się na pewno starać napsuć troszkę krwi zespołom z „pudła” – podkreślił.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 10 lutego 2024 o godz. 20:10:36


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: