Budżet Startu jeszcze niedopięty. A Kołodziejczak? “Dzwoni i pyta”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Krótko przed wyborami parlamentarnymi polityk Michał Kołodziejczak zaczął pojawiać się w otoczeniu Startu Gniezno. Dziś już wiadomo, że nie był to wyłącznie marketingowy zabieg w celu zdobycia głosów, jak zwiastowali niektórzy.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Do niedawna Michał Kołodziejczak był przede wszystkim założycielem i prezesem ruchu społeczno-politycznego Agrounia. Dziś to natomiast poseł Koalicji Obywatelskiej, a nade wszystko wiceminister rolnictwa.

Okazuje się, że Kołodziejczak nie zapomina o Starcie Gniezno. Ostatnio pomógł w uzyskaniu wsparcia od firmy HAWA.

W głównej mierze jest to wsparcie mentalne. Wiadomo, że polityk generalnie nie jest od załatwiania pieniędzy i tak też to wygląda w naszym przypadku. Pan wiceminister Michał Kołodziejczak dzwoni do nas i pyta się o różne rzeczy. Jest żywo zainteresowany sytuacją klubu. Doradza nam, co możemy zrobić. My również dopytujemy o różne kwestie – powiedział w rozmowie z Mateuszem Domański prezes Start Gniezno S.A. i członek zarządu GTM Start Tomasz Adamski.

Właściciel firmy HAWA był obecny na tej gali. Pan Michał z nim rozmawiał, ale szczegółów tej konwersacji nie znam. My kontakt z tym podmiotem nawiązaliśmy dużo wcześniej, rozmowy były w toku 

dodał.

Czy wiceminister może pomóc w pozyskaniu większego wsparcia finansowego?

Takie deklaracje nie padły z jego strony. Nasz budżet jeszcze nie jest dopięty w 100 procentach. Zostało nam trochę do dopięcia. Powiększyliśmy dział marketingu do pięciu osób, on działa bardzo prężnie. Rozmowy są w toku. Myślę, że budżet do końca marca dopniemy w 100 procentach. Budżet zakładamy na poziomie czterech milionów – kontynuował Tomasz Adamski.

A może jest szansa na wsparcie spółki Skarbu Państwa?

Na tę chwilę nie prowadzimy rozmów z żadną spółką Skarbu Państwa. Zostały wysłane zapytania ofertowe, aczkolwiek ich procedowanie trwa chwilę

podsumował Tomasz Adamski.

Więcej przeczytasz tutaj >>>.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 10 lutego 2024 o godz. 08:12:26


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: