Policja wydała komunikat ws. Gniezno Maraton. Mowa o… zaskoczeniu

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie wydała komunikat ws. informacji przekazanej przez PZLA na temat Gniezno Maratonu. Poniżej treść.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

„W nawiązaniu do informacji, która pojawiła się na stronie PZLA, w związku z odwołaniem mistrzostw Polski w półmaratonie udostępniamy stanowisko organizatora w tej sprawie.

Jednocześnie informujemy, że podjęte przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego działania w zakresie przeprowadzenia imprezy biegowej GNIEZNO MARATON były podejmowane w zakresie ich kompetencji. Od samego początku angażowali się w organizację, uzgadniając poszczególne trasy biegów, a nawet proponowali organizatorowi najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa uczestników biegów oraz organizacji ruchu podczas wydarzenia. Wszystkie przeprowadzone spotkania oraz wspólny objazd trasy miały na celu wypracowanie najlepszych rozwiązań.

Podczas ostatniego spotkania, w dniu 25 stycznia br. z organizatorem oraz PSP w Gnieźnie uzyskaliśmy informację, iż organizacja imprezy jest zagrożona,. W związku z tym konsultowane były sporządzone przez organizatora dokumenty. Z naszej strony przekazaliśmy mu informację, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc w organizacji mistrzostw Polski w półmaratonie.

Niestety wczorajsza wieczorna wiadomość o wycofaniu się organizatora z planowanej imprezy również nas zaskoczyła”

Ostatnia aktualizacja artykułu: 26 stycznia 2024 o godz. 23:15:08


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: