To byłaby sensacja. Start miał go na celowniku

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Okres transferowy przeszedł już do historii. W trakcie minionych tygodni działacze Startu Gniezno sondowali różnych zawodników. Jedno z nazwisk jest co najmniej zaskakujące.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Okazuje się, że Start Gniezno rozważał pozyskanie Kennetha Bjerre! Doświadczony Duńczyk w ostatnich sezonach co prawda nie zachwycał, ale w drugiej lidze mógłby być liderem z prawdziwego zdarzenia. Jego sprowadzenie do Gniezna byłoby sensacją.

Kontaktowaliśmy się z tym zawodnikiem. Natomiast wymagania finansowe Kennetha są na poziomie I ligi, gdzie może być mu trudno znaleźć klub. Nie stać nas na tego zawodnika, my nie mamy ze sobą Grupy Azoty i musimy mierzyć siły na zamiary i liczyć pieniądze. Najpierw trzeba zarobić, żeby wydać na takiego zawodnika – mówił jakiś czas temu Paweł Siwiński (prezes Startu Gniezno) w rozmowie z “Tygodnikiem Żużlowym”.

Czas pokazał, że chętnych na Bjerre’a zbyt wielu nie było. Sam zawodnik nie znalazł ośrodka, który spełniłby jego oczekiwania.

Ostatecznie Kenneth Bjerre związał się tylko kontraktem warszawskim z drużyną Unii Tarnów. Nie wiadomo, jak potoczą się jego dalsze losy.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 grudnia 2023 o godz. 15:37:47


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: