Polityczne wsparcie dla Startu?! “Kilka pomysłów”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jakiś czas temu, jeszcze przed wyborami parlamentarnymi, z gnieźnieńskim żużlem “zaprzyjaźnił się” polityk Michał Kołodziejczak. Czy czerwono-czarni rzeczywiście otrzymają od niego jakieś konkretne wsparcie?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Ostatnio Michał Kołodziejczak znów zawitał do Gniezna. Uczestniczył w specjalnym spotkaniu, podczas którego władze Startu dziękowały sponsorom. On też takie podziękowania dostał.

Czy współpraca Kołodziejczaka ze Startem przyniesie jakieś konkretne wsparcie dla klubu?

Jesteśmy cały czas w kontakcie z posłem Michałem Kołodziejczakiem. Znany już w całej Polsce silnik nie był jednorazową akcją dla pozyskania głosów wyborców. Poseł jest mocno zainteresowany tym, co się dzieje Starcie. Pozytywnie odpowiedział na nasze zaproszenie na podziękowania dla sponsorów, które odbyły się na koniec listopada tego roku. Jest kilka pomysłów na wspólne działania, ale na to wszystko potrzeba czasu. Czekamy na rozwój wydarzeń, jak tylko coś pozytywnego się zadzieję, to na pewno nasi kibice o tym usłyszą. Wszystkim nam przecież zależy na rozwoju klubu, a tym samym także poszerzaniu grona partnerów.

powiedział Radosław Majewski, dyrektor Startu.

Cały wywiad z Radosławem Majewskim przeczytasz TUTAJ >>>.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 6 grudnia 2023 o godz. 15:49:52


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: