Zapadła decyzja ws. prezentacji Startu Gniezno!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Trwa zimowa przerwa, najtrudniejszy okres dla wszystkich miłośników czarnego sportu. W połowie listopada kibice Ultrapur Startu poznali kadrę drużyny, która w sezonie 2024 rywalizować będzie o punkty w Krajowej Lidze Żużlowej. Na spotkanie ze swoimi idolami sympatycy klubu z #W25 muszą poczekać do wiosny – krótko przed rozpoczęciem rozgrywek klub planuje zorganizować event w formie press & practice – otwartego parkingu po jednym z treningów lub sparingów.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“W okresie zimowym nie planujemy organizacji prezentacji drużyny dla kibiców.” – mówi Radosław Majewski, Dyrektor GTM Start. “Na wiosnę – czy to przy okazji pierwszych treningów zespołu, czy po którymś ze spotkań sparingowych, zaprosimy kibiców do parkingu i będą oni mieli możliwość swobodnych rozmów z zawodnikami czy zrobienia sobie pamiątkowych fotek.” – dodaje działacz klubu z Pierwszej Stolicy.

W zakończonym sezonie jedno ze spotkań z kibicami odbyło się w formie otwartej dyskusji, do której zaprosił prezes GTM Start Gniezno Paweł Siwiński. Wtedy, na trybunie krytej stadionu przy Wrzesińskiej, pojawiło się wielu kibiców mocno zainteresowanych aktualną sytuacją klubu, a na pytania odpowiadali także kapitan czerwono-czarnych Kacper GomólskiTim Sorensen i Mikołaj Czapla.

W założeniu takich spotkań w przyszłym roku miałoby się odbyć kilka. “Rozmawiamy z jednym z naszych partnerów nad kwestią organizacji cyklicznych spotkań z zawodnikiem czy przedstawicielem klubu. Pozwoliłoby to dać możliwość do rozmów na nurtujące naszych fanów tematy. Jak tylko jakieś konkrety zapadną w tej materii to na pewno będziemy o nich informować.” – mówi R.Majewski.

Tekst: informacja prasowa/START GNIEZNO

Ostatnia aktualizacja artykułu: 5 grudnia 2023 o godz. 19:12:39


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: