Znamy ceny biletów i karnetów na mecze Startu Gniezno!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mimo że od ostatnich zawodów na torze przy Wrzesińskiej w Gnieźnie upłynęło już sporo czasu, to miesiąc listopad był intensywnym okresem dla działaczy klubu z Pierwszej Stolicy. Finalizacja rozmów z zawodnikami poprzez zawarcie umów kontraktowych czy audyt oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji do licencji to tylko niektóre kwestie do wypełnienia w ostatnim miesiącu. Zarząd klubu podjął także m.in. decyzję o cenach karnetów i biletów wstępu na domowe spotkania w ramach Krajowej Ligi Żużlowej.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Tradycyjnie, w okresie przedświątecznym, kibice zyskają możliwość zakupu stałych wejściówek na rozgrywki ligowe w sezonie 2024. “Przyjęliśmy założenie, że karnet obowiązuje na sześć spotkań ligowych w ramach rundy zasadniczej.” – mówi Radosław Majewski, dyrektor GTM Start Gniezno. “Opinia publiczna żyje ostatnimi doniesieniami z Rawicza, czekamy na konkretne informacje jakie wyda wkrótce zespół licencyjny przy Polskim Związku Motorowym. Mamy nadzieję, że będą one dla wszystkich pomyślne i liczba drużyn w rozgrywkach nie zmieni się względem tego roku” – dodaje.

Ceny karnetów przedstawiają się następująco:
– karnet trybuna – 300 zł
– karnet normalny – 225 
– karnet ulgowy – 175 zł – obowiązuje dla kobiet, uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją oraz seniorów powyżej 65 lat
– karnet dziecięcy – 50 zł – dzieci w wieku do 12 roku życia
(dla nowych kart magnetycznych opłata +10 zł za wydanie nowej karty)

Gdyby doszło do sytuacji, że ilość zespołów w Krajowej Lidze Żużlowej będzie mniejsza od tej w sezonie 2023 wówczas posiadacze karnetów w ramach rekompensaty za mecz ligowy będą mieli prawo wstępu na Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Zakup karnetu to korzyść w postaci jednego darmowego spotkania względem wydatków poniesionych na nabycie jednorazowego biletu przed każdym domowym meczem czerwono-czarnych. To także najlepszy z możliwych sposobów na wsparcie klubu i przy okazji ogromna wygoda – nie ma potrzeby stania w kolejkach do kasy przed każdym pojedynkiem przy #W25.

Ceny jednorazowych biletów wstępu na spotkania rundy zasadniczej Krajowej Ligi Żużlowej w sezonie 2024 – będą one obowiązywać w przedsprzedaży oraz dniu meczu:
– trybuna – 65 zł
– normalny – 45 zł
– ulgowy – 35 zł – obowiązuje dla kobiet, uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją oraz seniorów powyżej 65 lat
– dziecięcy – 10 zł – dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia
– bilet rodzinny 2+1 – 80 zł (wstęp dla mężczyzny, kobiety oraz dziecka do lat 12)
– bilet rodzinny 2+2 – 80 zł (mężczyzna, kobieta oraz dwoje dzieci do lat 12)

Sprzedaż karnetów od 14 grudnia w siedzibie klubu (sekretariat, ul. Wrzesińska 27-29) codziennie w godzinach od 10.00 do 15.00. W biurze klubu istnieje możliwość “doładowania” karnetów z ubiegłego sezonu – wówczas nie jest pobierana opłata za wydanie nowej karty w kwocie 10 zł. Ponadto udostępnimy także możliwość zakupu zdalnego – tylko nowe karnety dostępne będą od 14.12 w naszym sklepie internetowym z szybkimi płatnościami i dostawą do domu czy też wybranego Paczkomatu.

Tekst: informacja prasowa

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 grudnia 2023 o godz. 17:57:52


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: