Zaiskrzyło! Krakowiak dostał mocną odpowiedź

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Prezes ZOOleszcz GKM-u Grudziądz Marcin Murawski postanowił odsłonić kulisy rozstania z Norbertem Krakowiakiem. Jednocześnie odpowiedział na krytyczne słowa tego zawodnika.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

O rozstaniu z GKM-em Krakowiak niedawno mówił w rozmowie z portalem WP SportoweFakty.

Potrzebowałem więcej zaufania i wsparcia, a zostałem po prostu wylany z roboty (śmiech). To były trudne chwile, ale na szczęście później trafiłem do Poznania, gdzie czułem się świetnie. Z moim teamem udało nam się wrócić na odpowiednie tory. W Poznaniu spędziłem fantastyczny czas, mimo że dla drużyny sezon skończył się źle – zaznaczył.

Jak na jego słowa zareagował prezes GKM-u Marcin Murawski?

Staram się nie cofać do przeszłości, tylko iść naprzód. Nie lubię wracać do zamkniętych rozdziałów. Słowa Norberta mnie zdziwiły. Mam wrażenie, że zapomniał, ile dobrego go spotkało w Grudziądzu i gdzie rozwinął swoją karierę. Staramy się rozstawać z każdym w dobrej atmosferze i nie palić za sobą mostów. Wypożyczyliśmy Norberta, żeby nie blokować mu możliwości startów i nie hamować jego kariery. Wydawało nam się to najrozsądniejsze – podkreślił dosadnie Murawski, cytowany przez WP SF.

A nieco później wskazał problem Krakowiaka.

W przerwie międzysezonowej mówiłem Norbertowi, że jestem spokojny o jego miejsce w składzie. Wierzyłem w niego. W najczarniejszych scenariuszach nie zakładałem, że zaliczy tak fatalny początek sezonu. Próbowałem z nim rozmawiać, wraz ze sponsorami, których miał w Grudziądzu. Staraliśmy się wesprzeć go rozmową. To nie tak, że Norbert nie otrzymał wsparcia. Uważam, że ma duże umiejętności i sprzęt z najwyższej półki, ale musi pracować nad sferą mentalną. Według mnie to było głównym źródłem jego problemów, z którymi się borykał u progu sezonu. Z tych słów się nie wycofuję. Zresztą to samo mu powiedziałem

podsumował Marcin Murawski.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 14 listopada 2023 o godz. 15:01:18


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: