Gigantyczne kontrowersje w meczu MKS-u! “Po prostu skandal”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę MKS URBIS Gniezno zdobył Jarosław. Gnieźnieńska drużyna wygrała z JKS-em 24:23. Po tym pojedynku w język nie gryzł się trener gospodyń Michał Kubisztal. Miał ogromne uwagi do pracy sędziów.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Gratulacje dla Gniezna za zdobycie trzech punktów, bez względu na okoliczności i na to, jak wyglądał mecz. Myślę, że w tym spotkaniu zasłużyliśmy na punkty. Dzisiaj w emocjach mogę powiedzieć tyle, że sędziowie mieli inne zdanie na ten temat – mówił Kubisztal w rozmowie z mediami JKS-u.

Szczególnie duże pretensje do sędziów miał o to, jak postępowali w końcówce meczu.

To, co zrobili w ostatnich paru minutach, to jest po prostu skandal. Muszę to jednak obejrzeć na chłodno… Zabierają nam wygraną piłkę, kładę czas, a stolikowy go nie uznaje. Nie wiem, co się panom gwizdnęło. Parę gwizdków mieli takich, że po prostu głowa mała – dodawał.

Dostaje nasza zawodniczka na prostych rękach, gwiżdżą kroki. Sylwii założyli koszulkę na głowę, gwizdnęli “ofens”. Po prostu oni byli dzisiaj na innym meczu – kontynuował.

Mimo porażki, JKS nie zamierza się poddawać…

Chylę czoła przed dziewczynami. Zrobiły wszystko, co mogły i zagrały najlepiej, jak potrafiły. Z przebiegu meczu – jak już powiedziałem – uważam, że zasłużyliśmy na te punkty. Boisko pokazało jednak coś innego. Musimy zakasać rękawy i dalej walczyć. Za tydzień mamy bardzo ważny mecz z drużyną z Koszalina i musimy zrobić wszystko, by zgarnąć trzy punkty – podsumował Kubisztal.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 12 listopada 2023 o godz. 09:00:49


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: