Przeprowadzka gnieźnieńskiego klubu. Zmieniają obiekt!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Sklep Polski MKK Gniezno będzie mieć nowy dom. Koszykarze opuszczą halę im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3, by grać w nowym obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gnieźnie.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

O powodach takiego “transferu” w magazynie Pitbike Gniezno KXD #SGLive mówił nam prezes MKK Tomasz Konowalski.

Wspólnie z Arkiem (Konowalskim, trenerem MKK) wizytowaliśmy tę halę u dyrektora Sobkowiaka. Przenosimy się, ale to też troszeczkę związane z rozgrywkami superligowymi – z rozkładaniem mat. Prawdopodobnie one też niedługo pojawią się w Gnieźnie. KS Gniezno sobie poradzi, bo linie są te same, ale Urząd Miasta, myśląc też o nas, podjął działania, aby przystosować tę halę przy SP3, by nie tylko spełniała wymogi szkolne, ale by również mogła przejść weryfikację PZKosza – zaznaczał.

Nie ukrywał też, że nowy obiekt bardzo mu się podoba.

Obiekt, mimo że na razie to plac budowy, wygląda fajnie i imponująco. My może trochę też wrócimy na ten poziom, że wszyscy będą wiedzieć, że np. w sobotę o 16 gra MKK Gniezno – teraz wygląda to inaczej, bo dzielimy halę z dwoma innymi zespołami – dodawał.

A kiedy dojdzie do przeprowadzki?

Z tego, co wiem, to przenosiny będą w okolicach początku listopada. Myślę, że w połowie listopada będziemy tam już trenować i rozgrywać wszystkie mecze ligowe

podsumował Tomasz Konowalski.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 września 2023 o godz. 15:33:50


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: