Oskar Fajfer zabrał głos po pierwszym komplecie w Ekstralidze. Ujawnił receptę

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Fenomenalnie w meczu ebut.pl Stal Gorzów – Cellfast Wilki Krosno (57:33) spisał się Oskar Fajfer. Wychowanek Startu Gniezno wykręcił pierwszy w karierze “płatny” komplet punktów w PGE Ekstralidze. Co pozwoliło mu na tak fenomenalną jazdę?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

W piątek (9 czerwca) Oskar Fajfer był poza zasięgiem przeciwników. Wywalczył 12 punktów i trzy bonusy, tym samym prowadząc swój zespół do triumfu nad Wilkami Krosno.

Co pozwoliło wychowankowi Startu na tak dobry wynik? Oto jego recepta:

– Dawałem z siebie wszystko. Podeszliśmy do tego meczu z chłodną głową, chciałem posłuchać tylko siebie i trafiliśmy z ustawieniami, robiąc lekkie korekty. Szkoda, że drużynowo było trochę nerwów przez te defekty w pierwszej fazie meczu, ale potem to się unormowało i odjechaliśmy wynikiem – powiedział po meczu w mix-zonie.

Dojrzałą jazdę Fajfera podkreślał nawet selekcjoner reprezentacji Polski Rafał Dobrucki. Zapytał go, dlaczego tak późno ponownie trafił do najlepszej ligi w naszym kraju.

Chciałem wrócić szybciej, ale nie było pracodawcy, który by mi zaufał i wziął do składu. Stal dała mi świetne warunki do rozwoju. Jak widać czuję się tutaj świetnie

podsumował Oskar.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 10 czerwca 2023 o godz. 09:06:50


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: