Te zawodniczki mają opuścić MKS PR URBIS Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Z naszych ustaleń wynika, że MKS PR URBIS Gniezno opuszczą trzy zawodniczki. W tym gronie ma się znaleźć jedna wychowanka klubu z pierwszej stolicy Polski.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

MKS PR URBIS Gniezno buduje kadrę na sezon 2023/2024. Wiadomo, że dojdzie do zmian względem zestawienia, którym klub dysponował w rozgrywkach 2022/2023. Rewolucji jednak nie będzie – przewidziane zostały tylko drobne modyfikacje.

Do kadry mają dołączyć trzy zawodniczki. My ustaliliśmy natomiast, kto najprawdopodobniej opuści zespół z pierwszej stolicy Polski.

Odejść mają trzy zawodniczki. Jeżeli nasze ustalenia się potwierdzą, to w przyszłym sezonie w barwach MKS-u nie będziemy oglądać między innymi wychowanki klubu Karoliny Kasprowiak.

Rzekomo z MKS-em mają się również pożegnać Milena Kaczmarek oraz Sandra Guziewicz. Ta druga trafiła do gnieźnieńskiej drużyny przed sezonem 2022/2023, ale niestety nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań.

Jeżeli chodzi o Kaczmarek i Kasprowiak, to w kuluarach można usłyszeć, że pojawił się wątek przenosin do Kalisza. Trudno jednak stwierdzić, czy rzeczywiście dojdzie do takich transferów.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 18 maja 2023 o godz. 10:33:02


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: