Fatalne wieści. Zawodnik Startu kontuzjowany

Ostatnia aktualizacja: 23 kwietnia 2023
Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Z Wysp Brytyjskich napływają kolejne niepokojące wieści w sprawie Josha Pickeringa. Wszystko wskazuje na to, że zawodnika Startu Gniezno czeka odpoczynek od ścigania.

Jego klub Edinburgh Monarchs potwierdza, że wystąpiło podejrzenie urazu barku. Portal speedwaynews.pl donosi z kolei, że chodzi o brak lub łopatkę. Na razie nie są znane szczegółowe wyniki badań, więc na ostateczną diagnozę trzeba jeszcze poczekać.

Przypomnijmy, że Pickering upadł na tor już podczas pierwszego wyścigu swojego sobotniego meczu na Wyspach. Po tym zdarzeniu zawodnik opuścił tor w karetce. Chwilę później okazało się, że nie jest w stanie kontynuować rywalizacji.

Problemy zdrowotne Pickeringa oznaczają, że zabraknie go podczas meczu Startu w Daugavpils. Miejsce Josha ma zająć Kacper Gomólski, o czym donosiliśmy jako pierwsi w TYM miejscu.

Te ustalenia potwierdził już Start Gniezno:

„Kacper Gomólski zastąpi Josh Pickering Racing w dzisiejszym meczu na Łotwie. I bieg o 15:15 (czasu w Polsce)

Australijczyk w sobotni wieczór zanotował upadek w lidze brytyjskiej i jego występ w Daugavpils jest wykluczony. “Obrzęk jest duży i lekarze mówią, aby z badaniami zaczekać do niedzieli i wtedy dokładnie zdiagnozować uraz” – przekazał nam wczoraj J.Pickering. “Przepraszam, że zawiodłem. Będę się starał wrócić jak najszybciej!” – dodał na zakończenie.

Kacper już w sobotni wieczór dotarł z drużyną do Daugavpils – mając na uwadze piątkowe i sobotnie starty J.Pickeringa na Wyspach Brytyjskich klub powołał żużlowca w charakterze rezerwy w razie nieprzewidzianych wypadków losowych” – informuje Start na Facebooku.

—> Dowiedz się, czy będzie transmisja z meczu w Daugavpils >>> TUTAJ <<<

Mecz Lokomotiv – Start został przewidziany na godzinę 15:15. Będzie to pierwszy w tym sezonie pojedynek czerwono-czarnych.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 kwietnia 2023 o godz. 07:42:32


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: