Powiało optymizmem! Kibice Startu mogą się szykować

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kibice Startu Gniezno wyczekują premierowego meczu z udziałem czerwono-czarnych w sezonie 2023. Wszystko wskazuje na to, że w dniu 23 kwietnia nareszcie uda się pojechać! Na ten dzień przewidziany został mecz drużyny Tomasza Fajfera i Adama Skórnickiego w Daugavpils.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Początek sezonu nie jest łatwy dla czerwono-czarnych. Niestety, nie mogą oni rozpocząć rywalizacji w drugiej lidze. Najpierw na przeszkodzie stanęły przedłużające się prace na stadionie w Pile, a mecz z Kolejarzem Rawicz “odwołała” pogoda.

Jak mawiał klasyk, do trzech razy sztuka! Wszystko wskazuje na to, że nareszcie się uda i 23 kwietnia (niedziela) czerwono-czarni przystąpią do premierowego pojedynku w ramach 2. Ligi Żużlowej 2023.

Na ten dzień zaplanowano konfrontację Lokomotiv Daugavpils – Start Gniezno. Prognoza pogody dla łotewskiego miasta napawa optymizmem – nie przewiduje ona opadów deszczu, a poza tym ma być dość ciepło. Taka pogoda ma się utrzymywać w najbliższych dniach.

Miejmy nadzieję, że przewidywania ekspertów z serwisu yr.no pokryją się z rzeczywistością i czerwono-czarni w końcu przystąpią do rywalizacji na najniższym polskim poziomie rozgrywkowym.

Dodajmy, że mecz w Daugavpils rozpocznie się o 15:15. Transmisji NIE BĘDZIE (!). Wobec tego kibicom pozostanie śledzenie doniesień z Łotwy w mediach społecznościowych lub za pośrednictwem WP SportoweFakty.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 18 kwietnia 2023 o godz. 09:39:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: