Ależ wyzwanie! Gała i Fajfer mogą mieć problem

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Macie trochę wolnego czasu w poniedziałek (17 kwietnia) po południu? Niewątpliwie warto zajrzeć na Canal+ Sport 5. Na 18:00 przewidziany został mecz Enea Falubaz Zielona Góra – ebebe PSŻ Poznań. W tym spotkaniu wystąpi dwóch wychowanków Startu Gniezno!

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Potwierdziliśmy, że awizowani w składzie PSŻ-u Adrian Gała i Kevin Fajfer mają pojechać w Zielonej Górze. A to oznacza, że staną przed ogromnym wyzwaniem. Falubaz jest naszpikowany gwiazdami (jak na pierwszoligowe warunki!) i chce walczyć o powrót do PGE Ekstraligi, natomiast priorytetem poznaniaków jest utrzymanie na zapleczu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Na razie PSŻ ma za sobą jedno spotkanie, w którym pokonał ekipę Landshut Devils. Teraz poprzeczka będzie zawieszona zdecydowanie wyżej.

Niewątpliwie Falubaz jest wręcz murowanym faworytem poniedziałkowego pojedynku z drużyną ze stolicy Wielkopolski. Każdy inny wynik niż przekonujący triumf zielonogórzan będzie wielką niespodzianką.

Adrian Gała na pewno jest podrażniony po tym, jak nie znalazł się w składzie PSŻ-u na premierowy mecz sezonu 2023. W Zielonej Górze będzie chciał udowodnić swoją wartość.

O korzystny wynik powalczy też Kevin Fajfer. Łatwo na pewno obu wychowankom Startu Gniezno nie będzie. Mogą mieć problem ze skuteczną rywalizacją ze zdecydowanie wyżej notowanym przeciwnikiem.

Transmisja w Canal+ Sport 5 od godziny 18:00. Oglądaj mecz Falubaz – PSŻ i kibicuj wychowankom Startu Gniezno!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 kwietnia 2023 o godz. 12:49:06


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: