Budżet Startu Gniezno wciąż niedopięty. Prezes zabrał głos

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W trakcie wywiadu dla „Przeglądu Sportowego” prezes Startu Gniezno Paweł Siwiński został zapytany o budżet klubu na sezon 2023. Działacz zdradził, że nadal jest on niedopięty.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Prezes Startu był pytany choćby o to, czy czerwono-czarny okręt płynie we właściwym kierunku.

Uważam, że płynie, ale jeszcze ciągle brakuje temu okrętowi paliwa. Spadek do 2 Ligi spowodował, że część ludzi się odwróciła. To jest jednak naturalne, nie każdy sponsor chce wykładać pieniądze na coś, co jest na dnie, a niestety druga liga dla klubu żużlowego to jest dno, niżej spaść się nie da (…) – spostrzegł.

A co z budżetem?

Budżet został dopięty można powiedzieć w 80 procentach. Praktycznie wszystkie kontrakty zostały wypłacone, ostatnie będą wypłacone jeszcze przed inauguracyjnym meczem. Wolałbym jednak nie zdradzać jakim budżetem dysponujemy, ale przekazać mogę, że jest zbliżony do ubiegłorocznego – wyjaśnił Paweł Siwiński.

Sternik Startu Gniezno ujawnił również, że niektóre rozmowy z potencjalnymi sponsorami zostały odłożone w czasie.

Sytuacja gospodarcza zmusiła wielu partnerów do wstrzymania rozmów z nami, nie zamknęliśmy sobie jednak drzwi, a odłożyliśmy w czasie. Wracamy do nich powoli i jestem przekonany, że grono sponsorskie się będzie sukcesywnie powiększać. Za co chciałbym podziękować, nie notujemy też problemów z realizacją zawartych umów – podsumował.

Drugoligowy sezon zespół Startu Gniezno zainauguruje już w tę sobotę (15 kwietnia). O 14:00 rozpocznie się mecz czerwono-czarnych z Kolejarzem Rawicz.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 14 kwietnia 2023 o godz. 07:00:36


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: