Start Gniezno jedynym takim klubem w drugiej lidze

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W środę donosiliśmy, że do rozgrywek II ligi 2023 Start Gniezno przystąpi bez sponsora tytularnego w nazwie. Wówczas wydawało się, że czerwono-czarni nie będą osamotnieni pod tym kątem. A jednak będą.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Do środy (12 kwietnia) sponsora tytularnego nie miała również Polonia Piła. Tego dnia klub poinformował jednak o pozyskaniu silnego partnera. Ostatecznie pilanie wystartują w II lidze jako Enea Polonia Piła.

Finalnie zatem Start Gniezno został jedynym drugoligowcem bez sponsora tytularnego. Oczywiście nie można wykluczyć, że coś w tej materii się zmieni i np. w trakcie sezonu działacze pozyskają firmę, która wyłoży na tyle duże pieniądze, by pojawić się w nazwie zespołu.

Jeżeli zajrzymy do wyższych klas rozgrywkowych, to tam też praktycznie każdy klub ma sponsora tytularnego. Wyjątek stanowi pierwszoligowy ROW Rybnik.

Przypomnijmy, że już w sobotę Start Gniezno rozpocznie bój o powrót do pierwszej ligi. W premierowym meczu czerwono-czarni podejmą u siebie ekipę Kolejarza Rawicz. Początek spotkania o 14:00.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 kwietnia 2023 o godz. 07:48:24


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: