Powrotu na W25 jednak nie będzie?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Na 15 kwietnia (sobota) przewidziany został mecz II ligi żużlowej Start Gniezno – Kolejarz Rawicz. W awizowanym zestawieniu rawiczan na to spotkanie pojawił się Scott Nicholls. Tymczasem okazuje się, że nie jest w pełni przesądzone, że Anglik pojedzie przy Wrzesińskiej 25.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Nicholls w przeszłości startował w ekipie z pierwszej stolicy Polski. Sobotni mecz miałby być zatem swego rodzaju powrotem do Gniezna. Czy do niego dojdzie? Pojawił się pewien znak zapytania.

Klubowe media Wolverhampton Wolves, gdzie startuje Nicholls, podały bowiem, że zawodnik nabawił się kontuzji kostki. Doszło do tego podczas jego meczu w Polsce, kiedy to Kolejarz Rawicz pewnie pokonał Lokomotiv Daugavplis.

Nicholls pojawił się w składzie na środowy mecz Oxford Chetahs – Plymouth Gladiators. To spotkanie nie doszło jednak do skutku. Nie wiadomo więc, w jakiej kondycji zdrowotnej znajduje się doświadczony zawodnik.

Być może ujrzymy go na torze w czwartkowy wieczór. Jego zespół uda się wówczas na pojedynek z ekipą z King’s Lynn. Jeżeli Nicholls pojechałby w tym spotkaniu, wtedy mielibyśmy odpowiedź na pytanie, czy zawita również do Gniezna.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 kwietnia 2023 o godz. 09:42:06


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: