Kolejny tragiczny wypadek. Nie żyje Radosław Matuszczak

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Tragiczne informacje przekazał Polski Związek Motorowy. Zakomunikowano, że zmarł Radosław Matuszczak, który przegrał walkę o życie po wypadku na treningu motocrossowym.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Jesteśmy ogromnie zasmuceni informacją, że swoją walkę o życie po wypadku na treningu motocrossowym przegrał Radosław Matuszczak, były wicemistrz Polski w klasie Master. To ogromna strata dla polskiego motocrossu i całego środowiska sportowego” – informuje PZM.

Zauważono, że Matuszczak był strażakiem i wielokrotnie ratował ludzkie życie i dobytek.

W imieniu całej rodziny PZM składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, przyjaciołom i kolegom z motocrossowych torów. Pożegnanie Radosława Matuszaka odbędzie się 5 kwietnia o godz. 11 w Kościele w Mieścisku (powiat wągrowiecki)

podsumowano.

Przedstawiciele OSP Mieścisko pogrążyli się w żałobie.

“Radosław służył w ochotniczej straży pożarnej od wielu lat. Jako druh, strażak – ratownik, naczelnik naszej jednostki wielokrotnie brał udział w działaniach ratowniczo – gaśniczych, zawsze na najwyższym poziomie niósł pomoc zawsze tam gdzie była ona potrzebna. Radku przekazałeś nam ogromną wiedzę, która zawsze była poparta Twoim doświadczeniem. Dzięki Twojemu zaangażowaniu mieszkańcy naszej Gminy mogli spać spokojnie. Poprzez Twoją obecności podczas nawet najtrudniejszych akcji nasi druhowie zachowywali spokój, ponieważ wiedzieli, że ty zawsze będziesz wiedział co robić. Byłeś filarem naszej jednostki i na zawsze Nim zostaniesz” – napisali na Facebooku.

W ostatnich dniach, na skutek wypadku motocrossowego, zmarł równiez Karol Leszczyński. Informowaliśmy o tym >>> TUTAJ <<<.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 30 marca 2023 o godz. 13:27:22


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: