Tragiczny wypadek. Nie żyje Karol Leszczyński

Dotarły do nas tragiczne informacje. Nie żyje Karol Leszczyński, zawodnik motocrossowy. Komunikat o jego śmierci zamieścił na Facebooku Klub Motorowy X Racing.

“Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi, przyjaciela, zawodnika naszego klubu Karola Leszczyńskiego #44” – napisano.

Jednocześnie przekazano, że Leszczyński uległ “poważnemu wypadkowi” podczas sobotniego treningu (25 marca). Natychmiast udzielono mu pomoc, a następnie przetransportowano do szpitala, ale mimo to poszkodowanego nie udało się uratować.

Karolu… Odszedłeś tak nagle, że nie sposób jest nam w to uwierzyć, ani się z tym pogodzić. Trudno jest powiedzieć “żegnaj” komuś tak nam bliskiemu. Pozostał ogromny smutek i żal. Zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć, zawsze byłeś pomocny, teraz pozostaje jedynie pustka. Dziękujemy Ci, za te wszystkie lata spędzone z nami. Żyłeś dla innych, zawsze wyciągałeś swoją pomocną dłoń, zawsze można było liczyć na Twoje wsparcie i pomoc. W naszych sercach trwać będziesz na zawsze. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i bliskich.

podsumowano.

Cześć Jego pamięci!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 28 marca 2023 o godz. 07:12:01