Błażej Skrzeszewski zostaje przy żużlu. Tak mówi o nowej roli

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Błażej Skrzeszewski po rozstaniu ze Startem Gniezno zostaje przy żużlu. Już od minionego sezonu kształci się w kierunku komisarza toru. Co nieco na ten temat opowiedział w rozmowie z “Tygodnikiem Żużlowym”.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Czy Błażej Skrzeszewski będzie nowym komisarzem toru? – Jest to możliwe. Po tym, jak zakończyłem pracę w Starcie Gniezno, pojawiły się propozycje z innych klubów, ale postanowiłem, że zostanę przy sporcie żużlowym, tylko w nieco innej roli. W zeszłym roku zaliczyłem cztery spotkania jako praktykant i mam nadzieję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Liczę, że w tym sezonie trzeba będzie się nad tym pochylić, ale jestem dobrej myśli – powiedział w trakcie wywiadu dla “TŻ”.

Na razie nie wiadomo, czy status pełnoprawnego komisarza otrzyma już w sezonie 2023. Skrzeszewski podkreślił, że wszystko zależy od decydentów.

W trakcie rozmowy z tygodnikiem został również poproszony o ocenę nowego prezesa Startu Pawła Siwińskiego i osób skupionych na budowie gnieźnieńskiego żużla.

Nie wiem, naprawdę nie wiem, co mam tak szczerze powiedzieć. Już kiedyś powiedziałem, że serce jest za Gnieznem. Gdyby ktoś do mnie nawet dzisiaj zadzwonił i powiedział, że pomóż, że potrzebujemy jakiegoś wsparcia, to pewnie w środku nocy pojechałbym na stadion i zabrał się za robotę. Nie wiem, może jeszcze za krótko w tym sporcie pracowałem i za mało się nauczyłem? Przyszłość pokaże. Serce cały czas będzie biło dla Startu Gniezno – zadeklarował Błażej Skrzeszewski.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 1 lutego 2023 o godz. 10:29:45


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: