Oskar Fajfer ujawnia. Ważny szczegół kontraktu

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oskar Fajfer był uczestnikiem live chatu organizowanego przez eBut.pl Stal Gorzów. Wychowanek Startu Gniezno ujawnił przy tej okazji bardzo ciekawą informację.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Chodzi o istotny szczegół kontraktu. Okazuje się, że Fajfer podpisał z gorzowskim klubem dwuletnią umowę! – Mało kto wie i ludzie myślą, że podpisałem roczny kontrakt, natomiast ja podpisałem dwuletną umowę. Na pewno będzie to dłużej niż jeden sezon – powiedział, cytowany przez po-bandzie.com.pl.

Nie jestem zwolennikiem skakania po klubach. Lubię osiąść w jednym miejscu i skupić się na domowym torze. Wypadło na Gorzów, cieszę, że dogadaliśmy się na dwa lata. Mam nadzieję, że zadziałają one na mnie jak trampolina i pozwolą mi podnieść swoje umiejętności jeszcze wyżej – dodał.

Ujawnił poza tym, że miał jeszcze jedną ofertę z ekstraligowego klubu.

Pojawiła się jeszcze jedna oferta z ekstraligowego klubu. Była ona po negocjacjach i podaniu ręki z Gorzowem. Nie chciałem w ogóle rozmawiać o szczegółach i zmieniać mojej decyzji. Uważam, że jak się poda rękę i dogada, to nie można zmieniać zdania i kogoś oszukiwać. Stal pierwsza mi zaufała i podjęła rozmowy – ujawnił wychowanek Startu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 31 stycznia 2023 o godz. 11:34:04


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: