Świetne wieści kadrowe z MKS! Mamy też swoje ustalenia

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nie można powiedzieć złego słowa o występach Martyny Matysek w PGNiG Superlidze. Swoim zaangażowaniem daje gnieźnieńskim kibicom wiele radości. Pani Kapitan niewątpliwie staje na wysokości zadania i nic dziwnego w tym, że zarząd klubu chce kontynuować z nią współpracę!

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Stało się jasne, że Martyna Matysek zostanie w MKS-ie na najbliższy sezon. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie klubu.

– Zostaję w Gnieźnie, bo chce dalej spełniać marzenia w rodzinnym mieście – a przy tak wspaniałej publiczności, aż chce się grać. Osiągnęłyśmy już historyczny awans do Superligi, ale mówi się, żeby zawsze mierzyć wysoko; więc nie boję się użyć stwierdzenia, że widzę swoją drużynę z medalem na szyi – powiedziała Martyna Matysek.

Kto jeszcze zostanie w MKS?

Z naszych ustaleń wynika, że kibice MKS PR URBIS Gniezno mogą być spokojni o dalszą współpracę gnieźnieńskiego klubu z takimi zawodniczkami jak m.in. Dominika Hoffmann, Magdalena Nurska czy Justyna Świerżewska. Oczywiście zawodniczek, które zostaną na gnieźnieńskim okręcie, będzie na pewno więcej!

Dodajmy, że wcześniej klub poinformował o zatrzymaniu Moniki Łęgowskiej.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 28 stycznia 2023 o godz. 21:58:31


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: