Dramat byłego zawodnika Startu. Grozi mu amputacja nogi!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Koszmarne informacje przekazał portal WP SportoweFakty. Okazuje się, że były zawodnik Startu Gniezno Andriej Kudriaszow usłyszał dramatyczną diagnozę, po której musi zakończyć karierę. Rosjanin ma rozległego raka skóry.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

WP SportoweFakty podają, że stan 31-latka jest naprawdę poważny. Nie może poruszać się o własnych siłach.

“W obecnym stanie zdrowia liczy się każdy dzień, a nadzieją jest leczenie zaproponowane przez lekarzy z Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie. Decyzję o kwalifikacji do leczenia zawodnik ma usłyszeć jednak dopiero 1 lutego” – przekazano.

Ze względu na problemy ze zdrowiem Kudriaszow kończy karierę.

Lekarze powiedzieli mi, że nie ma szans, bym mógł wrócić do zawodowego uprawiania sportu. Moja sytuacja jest bardzo poważna. Z tego powodu zdecydowałem się rozpocząć sprzedaż mojego sprzętu i liczę, że to pozwoli jakoś przetrwać rodzinie najbliższe miesiące. Teraz priorytetem jest walka o powrót do zdrowia. Żużel to już niestety przeszłość – przekazał w rozmowie z WP SF.

Ujawnił również, że lekarze już teraz chcieli amputować jego lewą nogę. Na razie jednak Andriej chce walczyć i spróbować innych metod leczenia.

Całą rozmowę z Kudriaszowem przeczytasz tutaj >>>

Andriejowi życzymy przede wszystkim dużo siły do walki o powrót do zdrowia. Trzymamy kciuki, by wszystko potoczyło się dobrze!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 21 stycznia 2023 o godz. 08:47:45


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: