Co z Jakubem Poterskim? Trener Mieszka zabrał głos

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

7 maja 2022 roku Jakub Poterski nabawił się kontuzji, która wyeliminowała go z gry i trenowania w barwach Mieszka Gniezno. Kiedy wróci do akcji?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“Poter” doznał uszkodzenia więzadeł krzyżowych przednich i łąkotki. Co z powrotem tego ambitnego i perspektywicznego zawodnika Mieszka?

Wszystko zależy od lekarzy. Wiem, że rehabilitacja szła w bardzo dobrym kierunku, ale przytrafiła się niespodziewana sytuacja. Jakub jest po konsultacjach i wszyscy czekamy na decyzję, kiedy będzie mógł do nas dołączyć – przekazał nam trener Przemysław Urbaniak.

Przy okazji pytaliśmy o wzmocnienia. – Rozmowy z zawodnikami trwają. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie media dowiedzą się o wzmocnieniach. Na tę chwilę nie chciałbym zbyt mocno wychodzić przed szereg – dodał szkoleniowiec.

Odniósł się też do przygotowań do drugiej rundy IV ligi. – Chłopacy od 17 grudnia rozpoczęli treningi indywidualne. Wszystko jest przeze mnie monitorowane – przesyłają screeny dokumentujące treningi. Cała kadra jest pod obserwacją – podsumował Urbaniak.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 29 grudnia 2022 o godz. 13:59:14


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: