“Niespodziewany cios” dla Mieszka Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niestety, pech co jakiś czas dotyka drużynę Mieszka Gniezno. Trener Przemysław Urbaniak musi się zmierzyć z kolejnym problemem w postaci problemów zdrowotnych Dawida Radomskiego. Kłopot jest duży, bo to przecież podstawowy zawodnik ekipy ze Strumykowej.

Wszyscy są w zdrowiu, poza Dawidem Radomskim. Niestety, wypadł on nam na około 1,5 miesiąca. Przytrafiła się jemu nieprzewidziana sytuacja z wyrostkiem robaczkowym, tak że jest po zabiegu. Przykra sprawa – mówił trener Urbaniak w rozmowie z naszym portalem.

Szkoleniowiec nie ukrywał, że stoi przed sporym wyzwaniem w postaci konieczności zastąpienia “Rado”.

Zawsze powtarzałem, że jesteśmy bardzo blisko tej górnej części tabeli, ale nie wiadomo, w jakim stanie stawimy się na pierwszej jednostce treningowej. Dostałem niespodziewany cios w związku z sytuacją Dawida. To jeden z filarów drużyny. Nie jest łatwo zastąpić go w zespole – podkreślał.

O problemach Radomskiego rozmawialiśmy też z prezesem Mieszka Markiem Lisieckim. Spostrzegał, że zawodnik szybko udał się do szpitala po wystąpieniu objawów, co powinno pozytywnie wpłynąć na okres rekonwalescencji.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: