“Niespodziewany cios” dla Mieszka Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Niestety, pech co jakiś czas dotyka drużynę Mieszka Gniezno. Trener Przemysław Urbaniak musi się zmierzyć z kolejnym problemem w postaci problemów zdrowotnych Dawida Radomskiego. Kłopot jest duży, bo to przecież podstawowy zawodnik ekipy ze Strumykowej.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Wszyscy są w zdrowiu, poza Dawidem Radomskim. Niestety, wypadł on nam na około 1,5 miesiąca. Przytrafiła się jemu nieprzewidziana sytuacja z wyrostkiem robaczkowym, tak że jest po zabiegu. Przykra sprawa – mówił trener Urbaniak w rozmowie z naszym portalem.

Szkoleniowiec nie ukrywał, że stoi przed sporym wyzwaniem w postaci konieczności zastąpienia “Rado”.

Zawsze powtarzałem, że jesteśmy bardzo blisko tej górnej części tabeli, ale nie wiadomo, w jakim stanie stawimy się na pierwszej jednostce treningowej. Dostałem niespodziewany cios w związku z sytuacją Dawida. To jeden z filarów drużyny. Nie jest łatwo zastąpić go w zespole – podkreślał.

O problemach Radomskiego rozmawialiśmy też z prezesem Mieszka Markiem Lisieckim. Spostrzegał, że zawodnik szybko udał się do szpitala po wystąpieniu objawów, co powinno pozytywnie wpłynąć na okres rekonwalescencji.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 29 grudnia 2022 o godz. 14:23:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: