Ten zawodnik znów ma grać w Mieszku!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nasze nieoficjalne ustalenia wskazują na to, że w Mieszku Gniezno dojdzie do co najmniej jednego powrotu. Barw ekipy z pierwszej stolicy Polski ponownie ma bronić Adrian Krupka.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Krupka ekipę z pierwszej stolicy Polski opuścił relatywnie niedawno. Powodem nie był jednak transfer do innego klubu, ale wyjazd w celach zawodowych.

– Bardzo mocno ubolewamy nad tym z prezesem, bo Adrian był bardzo trafionym transferem, bardzo dużo wniósł do tej drużyny. Ta szkółka policyjna trwa bodajże sześć miesięcy – mówił nam wówczas trener Mieszka Przemysław Urbaniak

Życzymy mu powodzenia i czekamy za nim. Jak będzie po szkole, to również chętnie go tutaj w klubie widzimy. Prezes jest naprawdę bardzo zadowolony z jego postawy. Ja również. Oby tak dalej, oby w zdrowiu wrócił do nas. Niech robi zawód i później służy dla ojczyzny, a także gra w piłkę – dodawał.

Wygląda na to, że Krupka zrobił, co miał do zrobienia i teraz znów zagra w Mieszku. Czy do czwartoligowca ze Strumykowej dołączy ktoś jeszcze? Ustaliliśmy, że pojawił się temat Łukasza Bogajewskiego, któremu skończyło się wypożyczenie w Sokole Kleczew. Przeszkodą w ponownym nawiązaniu współpracy z tym zawodnikiem mogą okazać się jednak kwestie finansowe.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 18 grudnia 2022 o godz. 08:53:27


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: