To jest ten dzień. Powrót po 9 latach! [WYWIAD]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wojciech Brenk przed startem bieżącego sezonu 1. Polskiej Ligi Futsalu postanowił związać się z Grinbud KS Gniezno. W sobotę (3 grudnia) wybiegnie natomiast na parkiet przy okazji meczu z Futsalem Świecie (pocz. godz. 18:00). Będzie to jego pierwszy występ w barwach KS-u od… 9 lat! Z tej okazji udzielił krótkiego wywiadu.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

🎤 Po raz pierwszy w tym sezonie pojawisz się w kadrze meczowej. Jakie to uczucie i jakie masz założenia na mecz z Futsalem Świecie?

🗣️ Cieszę się, że po kilku latach poczuję smak meczu ligowego. Mimo że przez kilka lat mogłem czuć atmosferę stadionową jako sędzia 1- i 2-ligowy, to jednak emocje, jakie odczuwa zawodnik, są inne.

🎤 Wracasz do KS Gniezno po… 9 latach. Skąd taka decyzja?

🗣️ W KS-ie grałem krótko, ale był to najlepszy czas dla klubu. Walczyliśmy o awans do ekstraklasy i zagraliśmy w Final Four Pucharu Polski. Teraz wracam trochę starszy i z pewnością nie będę odgrywał tak ważnej roli. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem pomogę w osiąganiu dobrych wyników.

🎤 Jak przyjęła Ciebie drużyna? Jak czujesz się w zespole?

🗣️ Zespół jest bardzo ciekawy. Kilku doświadczonych zawodników oraz młodzież, która jest spragniona sukcesu. Atmosfera jest bardzo dobra i oby tak do końca sezonu. Zespół oraz sztab trenerski przyjął mnie bardzo dobrze. Ciężko pracujemy na treningach i mam nadzieję, że za kilka lat ten klub zagra w ekstraklasie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 3 grudnia 2022 o godz. 09:49:04


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: