Start chciał pozyskać tych zawodników. Dwa dobrze znane nazwiska

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ponownie wracamy do rozmowy z Pawłem Siwińskim, prezesem Startu Gniezno. Podczas wywiadu nie brakowało bardzo interesujących wątków. Działacz zdradził, że był plan pozyskania dwóch wychowanków klubu z pierwszej stolicy Polski. Niestety, starania spaliły na panewce.

Nie będę krył, że bardzo chciałem, by Kevin Fajfer wrócił do Gniezna. Sytuacja była bardzo prosta. Dostał propozycję jazdy w pierwszej lidze, więc nikomu nie wolno odbierać prawa do rozwoju. Doskonale rozumiem, dlaczego wybrał pierwszą ligę. Chce spróbować tam swoich sił? Super, nic, tylko pogratulować ambicji. Życzę mu powodzenia – powiedział Paweł Siwiński w Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

Pojawiła się też koncepcja pozyskania Adriana Gały. – Również bardzo długo rozmawiałem z Adrianem Gałą. Chciałem, by był takim liderem drużyny gnieźnieńskiej. Świta mi taka koncepcja, by długofalowo oprzeć skład o dwóch-trzech wychowanków. Adriana Gałę strasznie przekonywałem i nie chodziło nawet o kwestie finansowe, ale bardziej o ambicję sportową. Rozumiem to. Wykonanie w jego wieku kroku wstecz, do drugiej ligi, nie byłoby dla niego dobre – ocenił prezes Startu.

Odsłuchaj całą rozmowę:


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: