Start chciał pozyskać tych zawodników. Dwa dobrze znane nazwiska

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ponownie wracamy do rozmowy z Pawłem Siwińskim, prezesem Startu Gniezno. Podczas wywiadu nie brakowało bardzo interesujących wątków. Działacz zdradził, że był plan pozyskania dwóch wychowanków klubu z pierwszej stolicy Polski. Niestety, starania spaliły na panewce.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Nie będę krył, że bardzo chciałem, by Kevin Fajfer wrócił do Gniezna. Sytuacja była bardzo prosta. Dostał propozycję jazdy w pierwszej lidze, więc nikomu nie wolno odbierać prawa do rozwoju. Doskonale rozumiem, dlaczego wybrał pierwszą ligę. Chce spróbować tam swoich sił? Super, nic, tylko pogratulować ambicji. Życzę mu powodzenia – powiedział Paweł Siwiński w Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

Pojawiła się też koncepcja pozyskania Adriana Gały. – Również bardzo długo rozmawiałem z Adrianem Gałą. Chciałem, by był takim liderem drużyny gnieźnieńskiej. Świta mi taka koncepcja, by długofalowo oprzeć skład o dwóch-trzech wychowanków. Adriana Gałę strasznie przekonywałem i nie chodziło nawet o kwestie finansowe, ale bardziej o ambicję sportową. Rozumiem to. Wykonanie w jego wieku kroku wstecz, do drugiej ligi, nie byłoby dla niego dobre – ocenił prezes Startu.

Odsłuchaj całą rozmowę:

Ostatnia aktualizacja artykułu: 30 listopada 2022 o godz. 13:24:47


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: