Te słowa mogą niepokoić. Chodzi o “nowych” zawodników Startu

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!
Josh Pickering, Sam Masters (Instagram)

Josh Pickering oraz Sam Masters w sezonie 2023 mają bronić barw Startu Gniezno. Klub jeszcze ich oficjalnie nie zaprezentował, ale wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Właśnie do tych dwóch zawodników odniósł się w rozmowie z Interią Sławomir Knop, prezes Kolejarza Rawicz.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Knop zrelacjonował, że niedawno odwiedził go Tony Briggs, który aktualnie zajmuje się produkcją dmuchanych band. Podczas pogawędki pojawił się temat Sama Mastersa.

(…) usłyszałem, że Sam Masters od pięciu lat ma te same trzy silniki i tylko je remontuje. Zawodnicy potrafią się sprzedać. Opowiadają, ile to wydają, a to tylko marketing. Oni zwyczajnie kłamią. Wcale tyle nie wydają. Dlatego ja kupiłem te motory. Kto chce, podpisuje, jedzie, a ja płacę za punkt, ale nie za bajki o inwestycjach w sprzęt – powiedział Knop.

Zasugerował również, że… Start Gniezno może ogłosić bankructwo, bo – według jego wiedzy – oferuje ogromne pieniądze.

Ja miałem Pickeringa za 30 tysięcy za podpis i tysiąc za punkt, a teraz w Gnieźnie ma dostać 250 tysięcy za podpis i 2,5 tysiąca za punkt – mówił Sławomir Knop.

Z naszych ustaleń wynika, że Pickering rzeczywiście zaczął się cenić. Nie mamy jednak pewności, na ile słowa prezesa Kolejarza Rawicz są zgodne z rzeczywistością. Czas pokaże, czy Start Gniezno w jakiś sposób odniesie się do tych wypowiedzi.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 8 listopada 2022 o godz. 16:25:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: