Po ponad 30 latach idzie nowe. Atut Gniezno zmienia lokalizację!

30 lat jak jeden dzień… Od kilku tygodni mogliście zauważyć plakat w naszym sklepie, który informował o przenosinach naszego sklepu w nowe miejsce. Aż ciężko w to uwierzyć, ale sklep ATUT działał przy Pl. J. Piłsudskiego 2/3 (dawniej Pl. 21 Stycznia) ponad 30 lat.

Kawał historii, wspomnień, przeróżnych sytuacji, a przede wszystkim mnóstwo poznanych świetnych ludzi. To dzięki Wam – klientom, sklep ATUT mógł funkcjonować, a co najważniejsze może rozwinąć się jeszcze bardziej. Dziękujemy Wam za to, że przez te wszystkie lata byliście z nami, odwiedzaliście nas, czasem nawet nie, aby kupić nowy rower czy nową dętkę, ale opowiedzieć swoją historię z rowerowych wojaży. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Dzisiaj ostatni raz z nostalgią wspominamy wszystkie lata spędzone w tym miejscu, jednocześnie z nadzieją patrzymy w przyszłość.

Jak już dobrze wiecie, nasz sklep będzie mieścił się przy ul. Mickiewicza 5. Przenosiny zajmą nam jeszcze trochę czasu, o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. Mamy dla Was również kilka niespodzianek, ale o tym niedługo.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za te 30 lat w starej lokalizacji, jednocześnie nie możemy się doczekać, aż zobaczymy pierwszych klientów przy ul. Mickiewicza 5.

Z rowerowymi pozdrowieniami, załoga sklepu ATUT!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 listopada 2022 o godz. 09:40:54