Sensacyjne wieści. Michael Jepsen Jensen trafi do PGE Ekstraligi?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Choć Michael Jepsen Jensen nie ma za sobą wybitnego sezonu, to okazuje się, że może związać się nawet z klubem z PGE Ekstraligi! Gdzie w przyszłym roku będzie jeździć Duńczyk? Pojawiają się różne opcje.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Już ostatnio pisaliśmy, że tegoroczny zawodnik Aforti Startu Gniezno może trafić do Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Tymczasem portal WP SportoweFakty donosi, że MJJ pod uwagę może wziąć Unia Leszno, która być może straci Jasona Doyle’a.

“Zawodnik złożył już swoją ofertę także w Krośnie i choć do tej pory nie był brany pod uwagę, to za chwilę mogą na niego zwrócić uwagę działacze Cellfast Wilków” – przekonuje WP SF.

Podkreślono też, że “sytuacja ekonomiczna, potencjał drzemiący w Michaelu Jepsenie Jensenie, znajomość wszystkich ekstraligowych torów i kilkuletnie obycie z najlepszą ligą świata powoduje, że Duńczyk może niespodziewanie wrócić do elity”.

Może też zdarzyć się tak, że Jepsen Jensen zaryzykuje podpisanie kontraktu w PGE Ekstralidze, a jeśli tam nie odnajdzie miejsca w składzie, to uda się na wypożyczenie do niższej klasy rozgrywkowej.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 10 października 2022 o godz. 19:22:21


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: