Gnieźnianie zdominowali jedną z grup. Padł komplet punktów!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W sobotę żużlowcy-amatorzy znów ścigali się w Libercu. Nie zabrakło sukcesów zawodników Budex Walecznych Orłów Gniezno. Poniżej wyniki.

Wyniki indywidualne:

Grupa Platinum:
1. Mateusz Durkowiak (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Wojciech Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 12 (3,w,3,3,3)
3. Michael Vedsted (Dania) – 11+3 (1,3,3,2,2)
4. Tomasz Olczak (AKŻ Speedway Ostrów) – 11+2 (3,w,3,3,2)
5. Sjoerd Rozenberg (Holandia / Budex Waleczne Orły Gniezno) – 11+1 (2,2,2,2,3)
6. Ryszard Jasik (Wrocław) – 9 (2,2,2,2,1)
7. Rene Wojtaszyk (Niemcy) – 6 (1,3,0,1,1)
8. Sindy Weber (Niemcy / AKŻ Speedway Ostrów) – 6 (2,0,1,1,2)
9. Alexander Schreiner (Austria) – 3 (0,1,1,w,1)
10. Christian Endrich (Niemcy) – ns
10. Jurgen Jucknies (Niemcy) – ns

Grupa Gold:
1. Mateusz Wisz (Rzeszów) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Fabian Stawiński (AKŻ Spartanie Wrocław) – 12 (3,3,3,3,u)
3. Mariusz Kabaciński (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 11 (2,2,2,2,3)
4. Marcin Dopierała (AKŻ Spartanie Wrocław) – 10 (2,2,2,2,2)
5. Marcin Boniowski (Old Boys Bydgoszcz) – 5 (1,0,1,1,2)
6. Adam Smoliński (Budex Waleczne Orły Gniezno) – ns

Grupa Silver:
1. Mirosław Drobnicki (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Krzysztof Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 12 (3,3,3,2,1)
3. Romuald Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 11+3 (2,2,3,2,2)
4. Marcel Belling (Niemcy) – 11+2 (1,3,2,3,2)
5. Daniel Smoliński (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 10 (3,1,u,3,3)
6. Tomasz Kowalski (Gropex Team) – 9 (1,2,1,2,3)
7. Ronny Weber (Niemcy / AKŻ Speedway Ostrów) – (2,1,2,1,2)
8. Tomasz Potoczny (AKŻ Spartanie Wrocław) – 3 (2,0,u,0,1)
9. Bartosz Ćwik (Chóragan Riders Zielona Góra) – 0 (0,u,ns,ns,ns)
10. Bartosz Grelewicz (Old Boys Bydgoszcz) – ns

Grupa Bronze:
1. Marcel Hetz (Niemcy) – 13 (3,3,3,2,2)
2. Arkadiusz Kaczmarek (AKŻ Speedway Ostrów) – 12 (2,2,2,3,3)
3. Ulf Wurzel (Niemcy) – 10 (2,1,1,3,3)
4. Wojciech Marciniak (AKŻ Spartanie Wrocław) – (3,3,3,u,ns)
5. Przemysław Płócienniczak (AKŻ Speedway Ostrów) – 8 (1,2,2,1,2)
6. Andrzej Wielgosz (Chóragan Riders Zielona Góra) – 3 (0,0,0,2,1)

Rezerwa toru:
R1. Błażej Skrzeszewski (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 4 (2,2)

Bieg po biegu:
1. Olczak, Rozenberg, Vedsted, Schreiner
2. W. Lisiecki, S. Weber, Wojtaszyk
3. Durkowiak, Jasik
4. Stawiński, Kabaciński, Boniowski
5. Wisz, Dopierała
6. Drobnicki, R. Lisiecki, Kowalski, Ćwik
7. K. Lisiecki, Potoczny, Belling
8. D. Smoliński, R. Weber
9. Marciniak, Kaczmarek, Płócienniczak, Wielgosz
10. Hetz, Wurzel
11. Durkowiak, Rozenberg, Schreiner, S. Weber
12. Wojtaszyk, Jasik, Olczak (w)
13. Vedsted, Skrzeszewski, W. Lisiecki (w)
14. Wisz, Kabaciński, Boniowski
15. Stawiński, Dopierała, A. Smoliński (ns)
16. Drobnicki, R. Lisiecki, D. Smoliński, Potoczny
17. Belling, Ćwik (u), Grelewicz (ns)
18. K. Lisiecki, Kowalski, R. Weber
19. Marciniak, Płócienniczak, Wurzel
20. Hetz, Kaczmarek, Wielgosz
21. Olczak, Rozenberg, S. Weber, Wojtaszyk
22. Vedsted, Durkowiak, Schreiner
23. W. Lisiecki, Jasik, Endrich (ns)
24. Stawiński, Kabaciński
25. Wisz, Dopierała, Boniowski, A. Smoliński (ns)
26. Drobnicki, Belling, Potoczny (u), Ćwik (ns)
27. R. Lisiecki, R. Weber, Kowalski, D. Smoliński (u)
28. K. Lisiecki, Skrzeszewski
29. Marciniak, Kaczmarek
30. Hetz, Płócienniczak, Wurzel, Wielgosz
31. Olczak, Vedsted, Wojtaszyk, Juckines (ns)
32. Durkowiak, Jasik, Schreiner (w), Endrich (ns)
33. W. Lisiecki, Rozenberg, S. Weber
34. Wisz, Kabaciński, A. Smoliński (ns)
35. Stawiński, Dopierała, Boniowski
36. Belling, Kowalski, R. Weber, Ćwik (ns)
37. D. Smoliński, R. Lisiecki, Grelewicz (w)
38. Drobnicki, K. Lisiecki, Potoczny
39. Wurzel, Wielgosz, Marciniak (u)
40. Kaczmarek, Hetz, Płócienniczak
41. Rozenberg, S. Weber, Jasik
42. Durkowiak, Olczak, Wojtaszyk
43. W. Lisiecki, Vedsted, Schreiner
44. Wisz, Dopierała
45. Kabaciński, Boniowski, Stawiński (u)
46. Drobnicki, R. Weber, Potoczny
47. D. Smoliński, Belling, Ćwik (ns)
48. Kowalski, R. Lisiecki, K. Lisiecki
49. Wurzel, Hetz
50. Kaczmarek, Płócienniczak, Wielgosz, Marciniak (ns)
Bieg dodatkowy. Vedsted, Olczak, Rozenberg
Bieg dodatkowy II. R. Lisiecki, Belling


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: