Był bliski gry w ekstraklasie. Kiedyś trenował nawet z Lewandowskim!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ostatnio w magazynie sportowym Pitbike Gniezno KXD SGLive gościł Krzysztof Wolkiewicz z Mieszka Gniezno. Przy tej okazji, odpowiadając na pytania jednego z widzów, ujawnił ciekawe informacje dotyczące swojej kariery.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Wolkiewicz został zapytany choćby o najlepszą ofertę, jaką otrzymał w swojej karierze. – Byłem bliski przejścia do Zawiszy Bydgoszcz, która wówczas grała w ekstraklasie. Jeżeli chodzi zatem o kluby ekstraklasowe, to miałem temat w Zawiszy. Summa summarum jednak tam nie wylądowałem – zaznaczył zawodnik Mieszka.

Można powiedzieć, że na początku swojej przygody byłem blisko Lecha Poznań, bo występowałem dosyć długo w tej Młodej Ekstraklasie. Jeszcze wtedy nie było rezerw, tylko Młoda Ekstraklasa. Wydawało mi się, że jestem już blisko pierwszego zespołu, ale koniec końców wtedy młodym zawodnikom było ciężko się tam dostać, trzeba było z reguły iść gdzieś na wypożyczenie. Wtedy trafiłem do II ligi i tak ta przygoda się potoczyła – dodał.

Ujawnił też, że niegdyś bywał na treningach z… Robertem Lewandowskim. – Jak byłem w Lechu Poznań, to udało mi się być na paru treningach z pierwszym zespołem. Wtedy w Lechu był jeszcze Robert Lewandowski, więc daleko szukać nie muszę. Mogę powiedzieć, że udało mi się załapać na dwa czy trzy treningi z Lewandowskim – podsumował.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 12 sierpnia 2022 o godz. 20:01:10


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: