MKS w Superlidze bez doświadczonej zawodniczki?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

MKS PR URBIS Gniezno zaprezentował już zdecydowaną większość kadry na sezon 2022/2023. Wśród przedstawionych zawodniczek próżno szukać Joanny Sawickiej.

Gnieźnieński zespół ma przed sobą spore wyzwanie, jakim bez wątpienia będzie gra w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Przed sezonem w elicie MKS dokonał trzech wzmocnień.

Kadrę beniaminka zasiliły Sandra Guziewicz, Malwina Hartman oraz Magdalena Widuch. Ponadto w szeregach MKS pozostały prawie wszystkie dotychczasowe zawodniczki.

Wśród do tej pory zaprezentowanych szczypiornistek brakuje Joanny Sawickiej. Z naszych ustaleń wynika, że ta zawodniczka w nadchodzącym sezonie nie będzie już grać w piłkę ręczną i nie wspomoże MKS PR URBIS Gniezno podczas walki w elicie.

O przyszłość doświadczonej zawodniczki nasz redaktor pytał prezesa MKS PR Gniezno Arkadiusza Koronkę. On jednak wątpliwości nie rozwiał – przekazał jedynie, że wkrótce zostanie przedstawiona informacja na temat przyszłości Joanny Sawickiej.

Sawicka to bez wątpienia jedna z matek sukcesu, jakim jest awans MKS do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ta świetna szczypiornistka może się pochwalić wielkim doświadczeniem, które niejednokrotnie bywało bezcenne.

fot. Natalia Lisiecka/MKS PR Gniezno

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: