Trzęsienie ziemi w Pelikanie Niechanowo? Bardzo niepokojące wieści!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Docierają do nas niepokojące informacje na temat Pelikana Niechanowo. Z klubem miał się pożegnać m.in. duet trenerski Przemysław Brzeziński – Michał Bigaj. Nie są to jednak jedyne nowe doniesienia dotyczące Pelikana.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Oficjalnego potwierdzenia odejścia Brzezińskiego i Bigaja na razie nie mamy. Kontaktowaliśmy się w tej sprawie z pierwszym ze wspomnianych trenerów, a także z prezesem Łukaszem Skonieckim, jednak w obu przypadkach nie uzyskaliśmy żadnej odpowiedzi.

W kuluarach jednak aż huczy o tym, że wspomniany duet pożegnał się z Pelikanem. Ich śladem miało pójść też co najmniej kilku zawodników. Konkretów w tym zakresie jednak jeszcze nie znamy.

Co martwi bardziej, przewijają się plotki o tym, że Pelikan Niechanowo może nie przystąpić do V-ligowych rozgrywek. Czy rzeczywiście jest coś na rzeczy? Niestety, jak już wcześniej wspomnieliśmy, przedstawiciele klubu nabrali wody w usta ws. trenera, więc i innych doniesień nie byliśmy w stanie zweryfikować.

Kontaktowaliśmy się także z dwoma zawodnikami, którzy bronili barw Pelikana w minionym sezonie. Odmówili komentarza w tej sprawie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 20 lipca 2022 o godz. 12:05:44


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: