Oni nie zagrają już w Mieszku. Kto zasili kadrę?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mieszko Gniezno ma za sobą pierwszy tydzień przygotowań do nowego sezonu IV ligi. Czas zatem na kolejne wieści ze Strumykowej 8.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Z naszych ustaleń wynika, że Mieszko Gniezno testuje co najmniej jednego piłkarza. Zawodnik, który znalazł się na celowniku klubu ze Strumykowej 8, ma za sobą m.in. występy w Warcie Śrem.

Póki co nie wiemy, kto dokładnie zasili szeregi Mieszka. Już wcześniej informowaliśmy, że klub opuścił Łukasz Bogajewski, który przeniósł się do Sokoła Kleczew. Poza tym z Mieszkiem rozstali się Michał Mól i Jakub Rejniak.

Za “Mieszkowcami” pierwszy tydzień przygotowań, choć nie wszyscy w nich uczestniczyli. Część zawodników nie wróciła bowiem jeszcze z wakacji.

W sobotę Mieszko rozegrał pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym. Biało-niebiescy pokonali w nim zespół Unii Janikowo 2:0. Kolejny mecz kontrolny podopiecznych Przemysława Urbaniaka już w najbliższą sobotę. Tym razem rywalem będzie Zamek Gołańcz.

Wiadomo też, że Mieszko nie zmierzy się kontrolnie z ekipą ze Słupcy. Ma to związek z tym, że ten rywal będzie jednym z pierwszych przeciwników biało-niebieskich w nowym sezonie.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 17 lipca 2022 o godz. 10:13:36


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: