Porażka nie wchodzi w grę. Oto nasz typ

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Przed Aforti Startem Gniezno być może jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy mecz w tym sezonie. Z ROW-em Rybnik wręcz trzeba wygrać. Jeżeli czerwono-czarnym znów powinie się noga, to sytuacja zrobi się bardzo nieciekawa.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Tak naprawdę Start nadal ma inicjatywę po swojej stronie. Wciąż może się zrehabilitować za dotychczas niezbyt udany sezon. By jednak było to możliwe, musi zacząć od wygrania z ROW-em Rybnik. Porażka w tej konfrontacji byłaby wręcz katastrofą dla czerwono-czarnych.

A ROW, choć w tym sezonie relatywnie słaby, tanio skóry na pewno nie sprzeda. To nie jest ekipa, którą można traktować jak chłopca do bicia. Nicolai Klindt, Andreas Lyager, Krystian Pieszczek czy Grzegorz Zengota są zawodnikami, którzy mogą napsuć gnieźnianom sporo krwi.

Summa summarum nie przewidujemy jednak, że czerwono-czarni zaliczą porażkę. Uważamy, że szalenie ważna może być postawa zawodników U24, a tutaj Start powinien mieć przewagę. Typujemy, że dzisiejsze spotkanie przy W25 zakończy się rezultatem 49:41 dla drużyny prowadzonej przez Tomasza Fajfera.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 czerwca 2022 o godz. 13:37:01


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: