Błażej Skrzeszewski zabrał głos po rozstaniu ze Startem. “Nie mam żadnej urazy”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Błażej Skrzeszewski, były już menedżer Aforti Startu Gniezno, udzielił wywiadu serwisowi magazynzuzel.pl. Został zapytany m.in. o to, czy zrywa całkowicie współpracę ze Startem Gniezno.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Nie wiem. Muszę kilka dni ochłonąć i wszystko się wyjaśni. Na pewno nie zamierzam rozstawać się z żużlem i mam nadzieję, że może w innej roli niż menadżer, będziemy jeszcze ze Startem współpracować. Ja nie mam żadnej urazy i życzę klubowi jak najlepiej. Więcej nie chcę na ten temat mówić, bo najważniejsze jest teraz, jak poprawić postawę. Przynajmniej niektórych zawodników Startu – powiedział Skrzeszewski.

Usłyszał też pytanie o to, czy Start utrzyma się w pierwszej lidze.

Utrzymanie? Nie mam w tym żadnego interesu, bo nie jestem już w klubie, ale ja cały czas wierzę, że Aforti Start Gniezno stać nie tylko na utrzymanie w I lidze, ale nadal na awans do fazy play off. Proszę zobaczyć tabelę, proszę zobaczyć terminarz i uważam, że gnieźnianie wcale nie są bez szans. To jest lepszy zespół niż pokazuje to tabela, co nie zmienia faktu, że kilku zawodników po prostu zawodzi i jedzie bardzo słabo. Jak wróci Kildemand, te wyniki na pewno będą lepsze – podkreślił były menedżer czerwono-czarnych.

Cały wywiad przeczytasz TUTAJ.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 9 czerwca 2022 o godz. 13:37:55


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: