Walne w Starcie Gniezno. Szykują się zmiany!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Na wtorek (7 czerwca) zaplanowano “walne” w Starcie Gniezno. Z naszych nieoficjalnych ustaleń, ale i z klubowego przekazu wynika, że dojdzie do pewnych zmian. Na konkrety trzeba jednak poczekać.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Start stanął przed koniecznością zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Stowarzyszenia. To dlatego, że z funkcji członka zarządu zrezygnował Rafał Matkowski. Już jakiś czas temu dyrektor klubu Radosław Majewski podkreślał, że ma nadzieję na rozszerzenie składu zarządu.

– Liczę, że podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania uda się go powiększyć o osoby, które będą zaangażowane w prace na rzecz klubu. Działamy przejrzyście i demokratycznie. Zarząd może składać się z 3 do 5 członków i już teraz rozmawiamy z potencjalnymi kandydatami do tego, aby znaleźli się w jego strukturach – mówił, cytowany przez startgniezno.com.

Kto wejdzie do zarządu? W kuluarach mówi się, że mieliby się w nim znaleźć sponsorzy klubu. Wśród plotek przewija się nazwisko m.in. Andrzeja Szeszyckiego, który coraz mocniej angażuje się w żużel. Prowadzi on gnieźnieńską firmę PHUP. Poza tym pojawiają się spekulacje, że do zarządu mógłby zostać włączony przedstawiciel firmy Ultrapur. Czy rzeczywiście coś takiego się wydarzy, dowiemy się po “walnym”. Czekamy na konkrety!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 czerwca 2022 o godz. 14:14:09


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: