Mikołaj Czapla: Czuję, że się rozwijam

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Mikołaj Czapla w sobotnim meczu przeciwko Abramczyk Polonii Bydgoszcz zdobył 2 punkty. Po spotkaniu podkreślał, że częste starty bardzo mu pomagają i są dla niego istotne.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Im więcej tej jazdy mam, to na pewno lepiej czuję się na motocyklu. Szczerze mówiąc, to w poprzednich meczach ligowych nie czułem się komfortowo. Teraz, kiedy zaczęły się DMPJ, mam jazdę 3-4 razy w tygodniu i mi to bardzo odpowiada. Czuję, że się rozwijam – podkreślił junior Startu.

Bardzo pozytywnie wypowiedział się nt. kooperacji z Tomaszem Fajferem. – Z trenerem Tomaszem dogadujemy się bardzo dobrze. Wiadomo, że potrzebowaliśmy początku sezonu, by się dotrzeć. Teraz jest naprawdę bardzo fajnie. Z tego miejsca dziękuję trenerowi, mojemu mechanikowi i wszystkim osobom, które mi pomagają – kontynuował.

Odniósł się też do mocnych słów, jakie padają z ust kibiców. – Wiadomo, że nam nie idzie. Drużyna przegrywa. Kibice chcą, żebyśmy wygrywali. Tak szczerze, to staram się nie zwracać uwagi na to uwagi i jechać jak najlepiej. Wiadomo, że każdy różnie to odbiera – podsumował.

współpraca: Bogumił Burczyk, WP SportoweFakty

Ostatnia aktualizacja artykułu: 4 czerwca 2022 o godz. 19:54:13


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: