Gorąco na trybunach w Bydgoszczy. Nagrania trafiły do sieci!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Krótko po ogłoszeniu decyzji o odwołaniu meczu w Bydgoszczy doszło do zamieszek na trybunach. Grupa kibiców ruszyła w kierunku fanów Aforti Startu Gniezno.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Do Bydgoszczy dotarła w niedzielę spora grupa sympatyków Aforti Startu Gniezno. Niestety, nie było jej dane obejrzeć meczu żużlowego. Krótko po decyzji o odwołaniu zawodów fani przyjezdnej ekipy musieli natomiast odeprzeć atak agresywnej grupy mężczyzn.

Część pojawiających się w sieci informacji wskazuje na to, że sympatycy Aforti Startu zaatakowani zostali przez kibiców Polonii Bydgoszcz. Tymczasem z naszych ustaleń wynika, że wśród agresorów byli pseudokibice z Grudziądza. Przez kilka chwil było naprawdę gorąco. Doszło do utarczek zarówno fizycznych, jak i słownych. Dostrzegliśmy też szybujące przedmioty, m.in. kubki z piwem.

Interweniowały służby porządkowe, na czele z policją. Mundurowi zabezpieczali też okolice stadionu, dbając o to, by wszyscy kibice bez zbędnych spięć ruszyli w swoim kierunku.

Warto dodać, że już około godziny 15:00 w Bydgoszczy również było niespokojnie. W okolicach bram prowadzących na trybunę i drugi łuk doszło do spięć m.in. między kibicami i służbami porządkowymi. Wszystko wskazuje na to, że uczestniczyły w nich te same osoby, które ruszyły w kierunku „klatki”.

Część wydarzeń obejrzeć można poniżej:

Ostatnia aktualizacja artykułu: 30 maja 2022 o godz. 08:01:13


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: