Szymon Szlauderbach wskazał, czego potrzebuje

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Szymon Szladuerbach w niedzielę wywalczył 10 punktów z bonusem. Jak podsumował swój występ przeciwko Trans MF Landshut Devils?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

– Jestem zadowolony z dzisiejszych zawodów. Wiadomo, że nie ustrzegłem się błędów, bo kilka biegów mogło potoczyć się trochę inaczej, ale cieszę się, że w ostatnim wyścigu przypieczętowałem dobry wynik i pojechałem tak, jak powinienem pojechać. Bardzo cieszę się z wygranej drużyny – mówił nam zawodnik Aforti Startu.

Nie krył radości z triumfu. – Cieszę się, że wygraliśmy, ważne punkty lecą do nas. Cieszymy się, że kibice nas wspierali, że byli tutaj z nami. My zawsze staramy się jechać jak najlepiej. Tor również był bardzo dobry. Ogólnie same pozytywy – kontynuował.

Co jeszcze musi poprawić Szlauderbach?

– Muszę jeszcze trochę więcej pojeździć na tym torze. Wiadomo, że już dużo jeździłem, ale jeszcze niektóre łuki niekiedy pokonuję źle. Potrzebuję więcej jazdy. Cieszę się, że teraz pojadę do Szwecji, bo będę mieć mecz więcej. Ogólnie widzę, że to wszystko idzie w dobrą stronę. Silniki dobrze jadą, ja również dobrze jadę, ale wiadomo, że trzeba eliminować błędy. Mam nadzieję, że z treningu na trening i z zawodów na zawody będzie ich coraz mniej – podsumował reprezentant Startu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 15 maja 2022 o godz. 20:29:02


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku:

Zobacz, jak oceniliśmy zawodników Startu po meczu z Unią Tarnów. KLIKNIJ TUTAJ >>>.

Najnowsze informacje żużlowe znajdziesz TUTAJ >>>.