Kiedy wróci Peter Kildemand?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Podczas meczu Aforti Startu Gniezno w Gdańsku Peter Kildemand nabawił się kontuzji nogi, po której musiał przejść operację. Obecnie Duńczyk walczy o powrót do pełni sił. Okres rehabilitacji jeszcze trochę potrwa.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

– Musimy jeszcze troszkę za Peterem poczekać. Ciężko wyrokować, bo wiadomo, że jego operacja była dość skomplikowana, więc pewnej daty nie jestem w stanie określić. Jestem z nim w stałym kontakcie. Myślę, że zdzwonimy się w poniedziałek lub we wtorek. Sądzę jednak, że ten maj jeszcze odpada totalnie – przekazał nam Błażej Skrzeszewski, menedżer Aforti Startu Gniezno.

Jeżeli zatem maj odpada, to Kildemanda zabraknie w takich meczach jak Start Gniezno – Landshut Devils (15 maja), Start Gniezno – Wilki Krosno (23 maja), Polonia Bydgoszcz – Start Gniezno (28/29 maja).

5 czerwca natomiast kolejny pojedynek ligowy Startu Gniezno. Tym razem czerwono-czarni zmierzą się u siebie z Polonią Bydgoszcz. Dobrze by było mieć na to spotkanie solidniejszą kadrę niż obecnie. Czy to jednak będzie możliwe? Czas pokaże.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 9 maja 2022 o godz. 07:17:51


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku:

Zobacz, jak oceniliśmy zawodników Startu po meczu z Unią Tarnów. KLIKNIJ TUTAJ >>>.

Najnowsze informacje żużlowe znajdziesz TUTAJ >>>.