Gnieźnianie powalczą o awans z MKS Września

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Sklep Polski MKK Gniezno zakończył już sezon, ale… gnieźnieńscy koszykarze pozostają w grze! Od piątku kilku zawodników MKK walczyć będzie o awans do drugiej ligi z MKS Września.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

W piątek we Wrześni rozpocznie się turniej półfinałowy grupy A 3 LM. Wrześnianie rywalizować będą z takimi ekipami jak KKS Siechnice, GIM92 Warszawa, a także MKS Skawa Wadowice.

“Na papierze nasi rywale są niezwykle mocni, natomiast wszystko zweryfikuje parkiet i miejmy nadzieję, że to gospodarze turnieju awansują dalej” – pisze MKS Września przed tym turniejem.

Godnym uwagi jest fakt, że w kadrze MKS Września na ten turniej pojawią się gnieźnianie – Hubert Konowalski, Artur Kozłowski, Eryk Błachowiak, Jakub Szkudlarek, a także Szymon Borkowicz. – Tutaj taka ciekawostka, gra tam również pan Dariusz Szeszycki (prezes PHUP Gniezno – dop. red.) – mówi nam Tomasz Konowalski, prezes MKK.

A jak to się stało, że gnieźnianie grają w ekipie MKS-u Września? – Na mocy umowy szkoleniowej, jako drugoligowy klub, możemy wypożyczyć młodzieżowców do gry w niższej klasie rozgrywkowej. Skorzystaliśmy z tej okazji, by chłopacy zagrali jak najwięcej meczów w sezonie. Część juniorów grała we Wrześni. Teraz biją się o awans do drugiej ligi – dodaje sternik MKK.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 22 kwietnia 2022 o godz. 12:22:09


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: