Lindbaeck czy Kildemand? Oto nasze ustalenia [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wielkimi krokami zbliża się drugi mecz Aforti Startu Gniezno w sezonie 2022. Już w niedzielę (17 kwietnia) czerwono-czarni zmierzą się przy Wrzesińskiej 25 z ekipą Orła Łódź. Jak będzie wyglądać zestawienie gnieźnieńskiej ekipy na to spotkanie?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Kibice zastanawiają się przede wszystkim, czy w niedzielę pojedzie Peter Kildemand, czy może jednak kolejną szansę zaprezentowania swoich umiejętności dostanie Antonio Lindbaeck. W środę uruchomiliśmy sondę, z której wynika, że zdecydowana większość fanów chciałaby ujrzeć w akcji “Pająka”.

Tymczasem sygnały docierające do naszej redakcji wskazują na to, że czerwono-czarne barwy ponownie przywdzieje Antonio Lindbaeck. Póki co jednak to tylko plotki i nieoficjalne ustalenia. Na ich weryfikację trzeba jeszcze chwilę poczekać – w czwartek pojawią się awizowane składy na to spotkanie, więc będziemy bogatsi w wiedzę.

Niedzielny pojedynek pomiędzy Aforti Startem Gniezno i Orłem Łódź zaplanowano na godzinę 14:00. Dla czerwono-czarnych będzie to drugi mecz w tym roku, natomiast łodzianie pojadą pierwsze spotkanie. Wszystko dlatego, że inauguracja z ich udziałem została przełożona.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 14 kwietnia 2022 o godz. 07:20:10


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: